• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

Dnia 17.04.2024 w PSP6 odbył się TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Starsza grupa w składzie: Kuba Murawski, Julia Pawłowicz, Natalia Sadowska; młodsza grupa w składzie: Aleksander...

Więcej...

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia na cmentarzu przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich w Starogardzie Gdańskim uczestniczyliśmy w uroczystościach z okazji 84 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy.

Więcej...

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Akcja "DZIECI DZIECIOM"

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie organizowanej przez nas zbiórki charytatywnej "DZIECI DZIECIOM". Mnóstwo słodyczy i ponad 200 par skarpetek już dotarło do podopiecznych, którzy przesyłają z wdzięcznością swój uśmiech.

Więcej...

Dzień Mózgu

GŁÓWKA PRACUJE. Tydzień zmagań i zabawy z okazji Światowego Dnia Mózgu. Zobacz więcej: https://youtu.be/OcPHdcZNihc

Więcej...

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisank…

Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

27 marca Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim ogłosiło XX Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Z ogłoszenia wyników wracamy z wyróżnieniem przyznanym uczennicy klasy 2B Emilii Górnej! Gratulujemy!

Więcej...

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-…

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

22 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale, pięknie recytując wybrane przez siebie utwory o tematyce wiosennej.

Więcej...

Góra grosza

Góra grosza

W lutym zorganizowano w naszej szkole zbiórkę pieniędzy „Góra Grosza” na rzecz Towarzystwa Nasz Dom. Zbierali wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Zebrane pieniądze pomogą dzieciom z domów dziecka.

Więcej...

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną

W sobotę w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Starogardzie Gdańskim przy ul. Traugutta odbył się finał XV edycji konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną. Uczestnicy zaprezentowali nie tylko piękne, ale...

Więcej...

Tydzień uważności

Tydzień uważności

Pierwszy w naszej szkole Tydzień Uważności już za nami! To był dobry czas, w którym mogliśmy skupić się na relacjach i obserwacji samych siebie. Poznaliśmy znaczenie prawidłowego oddechu oraz nauczyliśmy...

Więcej...

Zwycięzcy konkursów walentynkowych

Szkolne Walentynki…


Nasz Walenty nie próżnuje,
do zabawy Cię potrzebuje!
Szukaj w szkole dużej skrzynki z serduszkami
i wrzuć do niej kartkę z życzeniami.
Skrzynka czeka na kartki tylko do środy,
więc nie zwlekaj i do roboty!
Podpisz dobrze swoją Walentynkę,
aby ukochany miał wesołą minkę.
14 luty w niedzielę przypada,
ale 12sty to piątek i to się dobrze składa.
Czerwony ciuszek na siebie włóż
i śmiało do szkoły rusz!
Czekaj w klasie na listonosza szkolnego,
być może dostaniesz coś od niego.

 

     Taki wiersz nasz szkolny Amor z Samorządu Szkolnego przesłał uczniom klas I-III. Maluszki ochoczo przystąpiły do działania – w piątek 12 lutego ubrały się na czerwono i czekały na walentynkowego listonosza. Zdecydowanie okazało się, że najwięcej przepięknych Walentynek przygotowały klasy Ia, IIa i IIb przedstawione na zdjęciach. Listonosz miał nie lada zadanie, aby wszystkie kartki trafiły do adresatów.

 

 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTĘ WALENTYNKOWĄ


Kategoria klasy I-III:

I miejsce – FILIP MUCZYŃSKI IA

II miejsce – ANNA SARNOWSKA IB

III miejsce – HUBERT GRZESZKIEWICZ IB

wyróżnienia – WIKTORIA SZATKOWSKA IB, WIKTORIA KLAK IA

 

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce – ZUZANNA KNITTER VIC

II miejsce – AGATA PACZUL IVB oraz AMELIA GEDOWSKA VB

III miejsce – AGATA TRZECIAK IVB

Wyróżnienia – BŁAŻEJ MATUSZEWSKI IVB, WERONIKA WÓJCIK IVA


KONKURS NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNE ŻYCZENIA WALENTYNKOWE

I miejsce – ZUZANNA KNITTER VIC

Zobacz najbardziej oryginalne  życzenia walentynkowe (film)

     

     Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom!!!

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour