• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Gry planszowe - program edukacyjny „Rumm…

Gry planszowe - program edukacyjny „Rummikub w Szkole”

Nasza szkoła dołączyła do Programu edukacyjnego „Rummikub w Szkole” bazującego na grze Rummikub. Korzyści dla ucznia: 1. Rozwój umiejętności: Gra Rummikub może pomóc w rozwijaniu umiejętności matematycznych, logicznych oraz społecznych.

Więcej...

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Drodzy Rodzice, Opiekunowie!

Jak co roku - przyłączamy się do działań "Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo". W imieniu Fundacji "Dbam o mój z@sięg" serdecznie zapraszamy na pierwszy darmowy webinar pt. "Czym jest higiena cyfrowa i w...

Więcej...

Piknik integracyjny klas pierwszych

Piknik integracyjny klas pierwszych

21 września klasy pierwsze spędzały dzień na pikniku integracyjnym. Były tańce, zabawy i piknik. Nad programem czuwał animator Esta Fiesta.

Więcej...

Próbna ewakuacja

Próbna ewakuacja

19 września o godzinie 10.15 odbyła się próbna ewakuacja szkoły. Prawidłowy przebieg ewakuacji obserwowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Więcej...

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Koc…

Klasa 3a na wycieczce w Muzeum Ziemi Kociewskiej

18 września w ramach tematu poznania swojego miasta i regionu odwiedziła Muzeum Ziemi Kociewskiej. 

Więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzony jest 15 września. Choć często w tym dniu skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi.

Więcej...

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym…

Klasy 8a i 8b na wyjeździe integracyjnym do Owidza

W dniu 15 września 2023 roku klasy 8a i 8b wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Owidza. Uczniowie zwiedzili grodzisko pod opieką przewodnika i wysłuchali opowieści na temat obyczajów dawnych...

Więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2…

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2023"

15 września nasza szkoła wzięła udział w 30-tej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023". Tym razem akcji przyświecało hasło: "Sprzątanie świata łączy ludzi".

Więcej...

Akademia z okazji święta Konstytucji

    W naszej szkole w dniu 5 maja 2022 r. odbył się apel z okazji święta Konstytucji 3 Maja na auli szkolnej. Obchody uroczystości rozpoczęły się od występu klasy 5b i 6a z piosenką “Witaj, majowa jutrzenko” oraz deklamacji utworów patriotycznych przez uczniów z klasy 5b.

     Następnie przeprowadzony został szkolny konkurs wiedzy o tytule “Kocham Cię Polsko!” dla klas 4-8, który poprowadziły Amelia Plombon, Zofia Pollum i Wiktoria Duzowska z 8a. Reprezentanci klas w mieszanych drużynach BIAŁYCH i CZERWONYCH rozwiązywali zagadki geograficzne, historyczne bądź muzyczne. Doskonale zdali test ze znajomości polskiego hymnu oraz polskich przysłów. Układali puzzle przedstawiające znane obrazy polskich malarzy. Doskonale poradzili sobie z zagadkami związanymi z mapą Polski oraz quizem dot. zagadnień związanych z naszym regionem - Kociewiem.

     Wszyscy uczniowie zabłysnęli wiedzą, ale zwycięzcami mogła zostać tylko jedna z drużyn. Na poziomie 4-6 zwycięską okazała się drużyna BIAŁYCH: Kacper Prabucki z 4a, Damian Bara z 4b, Weronika Wójcik z klasy 5a, Marta Kuchta z 6a. Wśród klas 7-8 zwycięzcami byli uczniowie drużyny CZERWONYCH: Tomasz Klasa z 7c, Alex Grabowski i Martyna Misztal z 8a, Aleksandra Olser z 8c. Na laureatów czekały atrakcyjne nagrody książkowe o tematyce patriotycznej.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour