• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

12 stycznia uczniowie klas V-VII uczestniczyli w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską. Tematem spotkania była odpowiedzialność osób nieletnich w świetle obowiązujących ustaw, rola szkoły i rodziny w budowaniu bezpiecznego otoczenia...

Więcej...

Zbiórka "Dla Olusia"

Zbiórka "Dla Olusia"

Kochani Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły! Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać dużo więcej niż w pojedynkę.

Więcej...

Lekcje gotowania

Lekcje gotowania

9 grudnia na zajęciach koła czytelniczo-turystycznego uczennice przygotowywały potrawy turystyczno-świąteczne. Dzieci uczyły się czytania przepisów kulinarnych, organizacji pracy, nakrywania stołu i oczywiście przyrządzania samych potraw.

Więcej...

Nagrody w konkursach

Nagrody w konkursach

6 grudnia uczniowie klasy IIa i IIb uczestniczyli w wyjściu do kina "Sokół", gdzie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie XV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mikołaj moich marzeń". Uczeń kl.IIa – Adrian Groszkowski...

Więcej...

„Mikołajki na sportowo”

„Mikołajki na sportowo”

6 grudnia to jeden z magicznych, grudniowych dni… Mimo zimna za oknami, ten miesiąc kojarzy się z ciepłem i serdecznością. W naszej szkole dzień ten obchodziliśmy wyjątkowo.

Więcej...

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęc…

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"

W dniach 21-25 listopada uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza", przeprowadzonych przez Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej...

Starogardzki Quest Staromiejski

Starogardzki Quest Staromiejski

24 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Starogardzki Quest Staromiejski , w którym poprzez edukacyjną grę terenową poznali historię naszego miasta.

Więcej...

I Szkolny Konkurs "Łamańców językowych"

      Z okazji Dnia Logopedy w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs ”Łamańców językowych”. Konkurs prowadziła p. Ewelina Krzoska – nasz szkolny logopeda. Finał nastąpił  12 marca. Jury (p.Monika, p.Basia i p.Natalia) było pozytywnie zaskoczone poziomem dykcji i poprawności językowej.

     W  kategorii klas III-IV Mistrzem został Mateusz Gwizdała z kl.IIIa, a V-ce Mistrzem Martyna Marks z kl. IVd.  Natomiast w kategorii klas V-VII tytuł Mistrza zdobył Wiktor Brągoszewski z Va a V-ce Mistrza Nadia Budzińska z kl.VIb.     

     Gratulujemy!

     A oto kilka tekstów z konkursu Zapraszamy za rok!
Rozrewolwerowany rewolwer.
Spod czeskich strzech szło Czechów trzech.
Stół z powyłamywanymi nogami.
Szałaławia grał na bałałajce, połykając ser półtłusty.
Szczegóły przestępstw w Pszczynie.
Szedł Sasza suchą szosą susząc szorty.
Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo jeży.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour