• 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 1
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

12 stycznia uczniowie klas V-VII uczestniczyli w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską. Tematem spotkania była odpowiedzialność osób nieletnich w świetle obowiązujących ustaw, rola szkoły i rodziny w budowaniu bezpiecznego otoczenia...

Więcej...

Zbiórka "Dla Olusia"

Zbiórka "Dla Olusia"

Kochani Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły! Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać dużo więcej niż w pojedynkę.

Więcej...

Lekcje gotowania

Lekcje gotowania

9 grudnia na zajęciach koła czytelniczo-turystycznego uczennice przygotowywały potrawy turystyczno-świąteczne. Dzieci uczyły się czytania przepisów kulinarnych, organizacji pracy, nakrywania stołu i oczywiście przyrządzania samych potraw.

Więcej...

Nagrody w konkursach

Nagrody w konkursach

6 grudnia uczniowie klasy IIa i IIb uczestniczyli w wyjściu do kina "Sokół", gdzie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie XV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego „Mikołaj moich marzeń". Uczeń kl.IIa – Adrian Groszkowski...

Więcej...

„Mikołajki na sportowo”

„Mikołajki na sportowo”

6 grudnia to jeden z magicznych, grudniowych dni… Mimo zimna za oknami, ten miesiąc kojarzy się z ciepłem i serdecznością. W naszej szkole dzień ten obchodziliśmy wyjątkowo.

Więcej...

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęc…

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"

W dniach 21-25 listopada uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w zajęciach nt. lektury "Ania z Zielonego Wzgórza", przeprowadzonych przez Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Więcej...

Starogardzki Quest Staromiejski

Starogardzki Quest Staromiejski

24 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji Starogardzki Quest Staromiejski , w którym poprzez edukacyjną grę terenową poznali historię naszego miasta.

Więcej...

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

     20 WRZEŚNIA OBCHODZILIŚMY OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Z TEJ OKAZJI NASZE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE ZORGANIZOWAŁY W SWOICH SALACH SPECJALNE ZABAWY DLA DZIECI. PANIE Z ZAPAŁEM STARAŁY SIĘ ABY ZWŁASZCZA W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU DZIECI CZUŁY SIĘ WYJĄTKOWO. W GRUPACH ZORGANIZOWANO RÓŻNEGO RODZAJU ZAJĘCIA PLASTYCZNO - TECHNICZNE, A TAKŻE ZABAWY ZE ŚPIEWEM I TAŃCEM. W RYTM MUZYKI PSZCZÓŁKI PORUSZAŁY SIĘ PO SALI. NATOMIAST BIEDRONKI, SOWY I MOTYLKI Z ZAANGAŻOWANIEM TAŃCZYŁY DO DŹWIĘKÓW ZNANYCH DZIECIĘCYCH PIOSENEK. ZORGANIZOWANO W GRUPACH TAŃCE Z BALONAMI, KTÓRE W SZCZEGÓLNOŚCI CIESZYŁY SIĘ APROBATĄ WYCHOWANKÓW. PRZEDSZKOLAKI OTRZYMAŁY ZNACZEK Z EMBLEMATEM CHARAKTERYSTYCZNYM DLA SWOJEJ GRUPY ORAZ DYPLOMY. TEN DZIEŃ PRZYNIÓSŁ NAM WIELE RADOŚCI I UŚMIECHU. CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA KOLEJNE TAKIE DNI… Uśmiech

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour