• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Ratownicy Medyczni uczą nas jak należy u…

Ratownicy Medyczni uczą nas jak należy udzielać pierwszej pomocy

     Czym skorupka za młodu ...      Po raz kolejny na zaproszenie naszych nauczycieli Ratownicy Medyczni mogli pokazać dzieciom jak należy udzielać pierwszej pomocy. Dzięki Ratownikowi Krzysztofowi Pokojewskiemu dzieci nie...

Więcej...

Zajęcia "Woda jest najważniejsza…

Zajęcia "Woda jest najważniejsza"

     Uczniowie świetlicy, w ramach zajęć z innowacji pedagogicznej "Dbamy o zdrowie i przyrodę" mieli okazję uczestniczyć w zajęciach pod tytułem: "Woda jest najważniejsza". Warsztaty przeprowadziła pani inspektor Monika Michna...

Więcej...

Piesza wycieczka Szkolnego Koła Turystyc…

Piesza wycieczka Szkolnego Koła Turystycznego do Gdańska

     W dniach 20-23 maja uczniowie uczęszczający w zajęciach koła turystycznego uczestniczyli w wycieczce pieszej do Gdańska. Pomysł wypłynął od samych uczniów, którzy po zeszłorocznej jednodniowej wyprawie do Tczewa, postanowili...

Więcej...

Wielki sukces Julity Kubach w etapie ogó…

Wielki sukces Julity Kubach w etapie ogólnopolskim Konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny"

     Wcześniej wspominaliśmy, że nasze uczennice otrzymały nagrody w wojewódzkim etapie Konkursu Ogólnopolskiego Poznajemy Ojcowiznę. W czerwcu z dumą i radością odbieraliśmy nagrodę w etapie ogólnopolskim tego konkursu.

Więcej...

Uczestniczyliśmy w Powiatowej Grze Teren…

Uczestniczyliśmy w Powiatowej Grze Terenowej: W drodze do niepodległości - śladami zasłużonych dla Kociewia

     16 maja uczestniczyliśmy w Powiatowej Grze Terenowej: W drodze do niepodległości - śladami zasłużonych dla Kociewia. Nasza drużyna oprócz zadań na trasie, rywalizowała z innymi drużynami w zadaniach Miejskiej...

Więcej...

Mistrzowie recytacj oddziałów przedszkol…

Mistrzowie recytacj oddziałów przedszkolnych w konkursie recytatorskim "W Krainie poezji"

     Konkurs skierowany był do wszystkich dzieci z oddziałów przedszkolnych. Głównym celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej oraz rozwijanie wrażliwości na piękno języka i umiejętności operowania słowem. Uczestnicy konkursu byli...

Więcej...

Sprawozdanie z IV Rejonowego Konkursu J…

Sprawozdanie z IV Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego Klas Trzecich rok szk. 2017/2018

     Dnia 10 maja 2018 r. o godz. 12.00  w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gd. odbył  się czwarty Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego Klas III.        ...

Więcej...

O bezpieczeństwie raz jeszcze! - Europej…

O bezpieczeństwie raz jeszcze! - Europejska Strategia Rowerowa

     W ramach Europejskiej Strategii Rowerowej 10 maja br. w naszej szkole odbyło się spotkanie na temat bezpiecznego poruszania się na rowerze. Uczniowie  mieli okazję w przyjazny sposób zapoznać się...

Więcej...

Klasa VIIa w projekcie Hypatia

Klasa VIIa w projekcie Hypatia

     Klasa 7a Publicznej Szkoły Podstawowej Nr.2 wzięła udział w międzynarodowym projekcie Hypatia, którego celem jest zwiększenie zainteresowania młodych ludzi, przede wszystkim dziewcząt, naukami ścisłymi, technologią i inżynierią. Projekt pozwala...

Więcej...

Sprawozdanie z XXXIV Rejonowego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich 2016/2017

     Dnia 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gd. odbył się XXXIV Rejonowy Konkurs Matematyczny Klas III.

     W konkursie wzięło udział 29 dzieci z miejskich i gminnych szkół podstawowych z rejonu. Uczestnicy mieli do rozwiązania zestaw dziesięciu zadań w ciągu 45 minut.

Dla zwycięzców przygotowano medale, trofea oraz nagrody w postaci kart wstępu do Stacji Dobrego Czasu w Tczewie, np. na warsztaty z klockami LEGO. Pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania oraz upominek za udział w konkursie.

     Oto wyniki konkursu:
I miejsce zajął Kacper Tuskowski , uczeń ZSP w Kokoszkowach
II miejsce zajął Kacper Jabłonka, uczeń PSP 1 w Starogardzie Gdańskim
III miejsce zajęła Kinga Wentowska , uczennica ZSP w Jabłowie.

     Pozostała klasyfikacja:
4. Oliwia Pawłowska PSP Szczodrowo
5. Zofia Stemplewska PSP Lubichowo
6. Paweł Fierka ZSP Zblewo
7. Alan Mechliński PSP 2 Starogard Gdański
Aleksander Flisikowski PSP Pinczyn
8. Igor Kaliszewski PSP Bobowo
9. Milena Zalewska PSP 4 Starogard Gdański
10. Dawid Jendrzejewski PSP 4 Starogard Gdański
11. Wiktoria Pruszak PSP 2 Starogard Gdański
12. Paweł Kawka PSP 3 Starogard Gdański
13. Maciej Kuberski PSP Smętowo Graniczne
14. Lena Wojewoda PSP 3 Starogard Gdański
15. Ligia Bielińska PSP Rywałd
16. Julia Olszewska ZSP Pogódki
17. Józefina Wędrowska PSP Rywałd
18. Piotr Templer ZSP Jabłowo
Szymon Zarach-Czapiewski ZSP Zblewo
19. Fabian Bielang ZSP Pogódki
20. Marcin Damski PSP Lubichowo
21. Julia Wodzińska PSP Brzezno Wielkie
22. Sylwester Ciesielski PSP Bobowo
Maciej Smoczek PSP Brzezno Wielkie
23. Szymon Pellowski PSP Pinczyn
24. Klaudia Stracke PSP Szczodrowo
25. Hubert Talarek PSP Smętowo Graniczne
26. Aleksandra Gabryel PSP 1 Starogard Gdański

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour