• 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
     
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

     21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się tradycyjne Jasełka przygotowane przez uczniów kl. IV-VII pod kierunkiem p. Karoliny Krzemińskiej.     Na scenie pojawili się oczywiście  aniołowie...

Więcej...

Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji „P…

Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji „Paczuszka dla maluszka”

     Przedświąteczny czas to pora, aby się dzielić i pomagać innym. My tym razem postanowiliśmy wesprzeć tych najmniejszych. Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji „Paczuszka dla maluszka” organizowaną przez Fundację...

Więcej...

Projekt „Siła dziewczyn"- NIEUSTRAS…

Projekt „Siła dziewczyn"- NIEUSTRASZONE

     Nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu „Siła dziewczyn"- NIEUSTRASZONE. W ramach projektu dla dziewcząt z klas 4-8 odbyły się zajęcia warsztatowe prowadzone przez profesjonalistę „Nieustraszonych”. Zajęcia poruszały zagadnienia dotyczące...

Więcej...

Światowy Dzień Życzliwości w Dwójce

Światowy Dzień Życzliwości w Dwójce

"JEŚLI USUWA SIĘ Z ŻYCIA MIŁOŚĆ I ŻYCZLIWOŚĆ, TO USUWA SIĘ WSZELKĄ PRZYJEMNOŚĆ" Cyceron (106 - 43 p.n.e.)            21 listopada w naszej szkole był Dniem Życzliwości i przebiegał...

Więcej...

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny - „D…

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny - „Dyktando Kociewskie”

     Dnia 18.11.2018r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVI Powiatowym Konkursie Ortograficznym- „Dyktando Kociewskie”.      Tekst związany był z historią Polski i naszpikowany arcytrudnymi pułapkami językowymi.

Więcej...

"Wyprawa do Laosu" w Miejskiej…

"Wyprawa do Laosu" w Miejskiej Bibliotece Publicznej

     14 listopada w ramach zajęć koła turystycznego i Klubu czytelniczego odwiedziliśmy Czytelnię Popularnonaukową Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tego wieczoru Pan Piotr Wnuk, pasjonat podróży, opowiedział o swojej wyprawie do Laosu....

Więcej...

Nasze sukcesy w Wojewódzkim Konkursie Pl…

Nasze sukcesy w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pn. „POLSKA – MOJE MIEJSCE, MÓJ KRAJ”

     W celu uświetnienia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę i popularyzowania wśród młodzieży szkolnej twórczości patriotycznej, Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku, zorganizowała po raz...

Więcej...

Innowacja pedagogiczna „Dbamy o zdrowie …

Innowacja pedagogiczna „Dbamy o zdrowie i przyrodę” - spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa Starogard

     13 listopada 2018 roku w ramach innowacji pedagogicznej „Dbamy o zdrowie i przyrodę” odbyło się spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa Starogard, Panem Karolem Skoniecznym. Pan Podleśniczy opowiadał dzieciom, w...

Więcej...

SPRAWOZDANIE Z XXXV REJONOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS TRZECICH rok szk. 2017/2018

      Dnia 25 kwietnia 2018 r. o godz. 12.00  w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Starogardzie Gd. odbył się XXXV Rejonowy Konkurs Matematyczny Klas III. 

      W konkursie wzięło udział 26 dzieci z miejskich i gminnych szkół podstawowych z rejonu. Uczestnicy mieli do rozwiązania zestaw dziesięciu zadań w ciągu 45 minut. Dla zwycięzców przygotowano medale oraz nagrody w postaci kart wstępu do Stacji Dobrego Czasu w Tczewie. Pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania oraz upominek za udział w konkursie.  Warto zaznaczyć, że już kolejny raz konkurs ten był objęty patronatem prezydenta miasta Starogard Gdański.

Oto wyniki konkursu:     

 • I miejsce zajęła Julia Prabucka , uczennica  PSP w Lubichowie
 • II miejsce zajął Karol Frost, uczeń PSP 3 w Starogardzie Gdańskim
 • III miejsce zajął Julian Jankowski , uczeń  PSP 1 w Starogardzie Gdańskim.

 

Pozostała klasyfikacja:    

Pozostała klasyfikacja: 

4. Oskar Wyczyński PSP 1 Starogard Gdański
5. Mateusz Gwizdała PSP 2 Starogard Gdański
6. Magdalena Grdeń PSP Lubichowo
    Maja Ostrowska ZSP Kaliska
7. Tymoteusz Konieczka PSP 4 Starogard Gdański
8. Jeremi Jendrzejewski PSP 4 Starogard Gdański
9. Emilia Zblewska PSP 8 Starogard Gdański
10. Jakub Targowski PSP 6 Starogard Gdański
11. Krystian Bonin PSP Jabłowo
     Miłosz Sieniawski PSP Barłożno
    I gor Hennig PSP 2 Starogard Gdański
     Filip Piechowski PSP 3 Starogard Gdański
     Kacper Paszek PSP Barłożno
12. Jakub Trawicki ZSP Kaliska
13. Inga Kuc PSP Jabłowo
14. Jakub Nurek PSP 6 Starogard Gdański
15. Jan Szefer PSP Dąbrówka
16. Zuzanna Trzcińska PSP 8 Starogard Gdański
     Przemysław Kowalewski PSP Dąbrówka
     Filip Kuc PSP Kokoszkowy
17. Wiktor Piłat ZKiW Rywałd
      Oliwier Rybarczyk PSP Kokoszkowy
18. Nikodem Duda ZKiW Rywałd

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour